Case study outplacementu z Future Collars

Outplacement
Celem przeprowadzonego outplacementu było przygotowanie pracowników firmy telekomunikacyjnej do ponownego wyjścia na rynek pracy z nowymi kompetencjami, które zapewnią im lepszy start na nowej ścieżce zawodowej kariery. 
O projekcie

Proces outplacementu zaczynamy od analizy dotychczasowej ścieżki zawodowej i wsparcia w wyborze kursu. W razie potrzeby pomagamy wybrać kurs dopasowany do predyspozycji i zainteresowań.

Wszystkie kursy mają niski próg wejścia, który umożliwia naukę osobom, które nie mają matematyczno-technicznego wykształcenia. W związku z tym ci którzy, zaczęli naukę z Future Collars nie muszą obawiać się wcześniejszego braku doświadczenia.

Osoby, które biorą udział w programie outplacementu nabywają nowe kompetencje i wiedzę, dzięki którym wrócą na rynek pracy z nowoczesnymi umiejętnościami i będą gotowe do rozpoczęcia swojej kariery na nowo.

Po zakończonym kursie stale wspieramy naszych absolwentów na każdym etapie rekrutacji oraz kontaktujemy z naszymi partnerami biznesowymi, którzy aktywnie poszukują pracowników. Dzięki tym metodom outplacement, który proponujemy firmom jest niezwykle skuteczny.

Co zostało zrealizowane

Proponowany przez Future Collars program outplacementu, oprócz pomocy w rekrutacji, daje możliwość wzięcia udziału w kursie programowania i kompetencji cyfrowych. Zdobyte na kursie umiejętności ułatwiają pracownikom przebranżowienie i podjęcie pracy w nowym, pożądanym na rynku pracy zawodzie – IT. Dzięki naszej propozycji nowoczesnego outplacementu już ponad 100 osób jest w trakcie zmiany swojej ścieżki zawodowej. Części z nich udało się znaleźć zatrudnienie i z sukcesem przejść przez cyfrową transformację.

Chcesz podjąć współpracę?
Zacznij współpracę
Joanna Pruszyńska - Witkowska

Wiceprezes i co-founder Future Collars

+48 691 950 343
[email protected]