Bootcamp

Kurs Wirtualna Asystentka & SM Ninja

Bootcamp Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja to idealna propozycja dla osób, które chcą pracować z domu jako freelancerzy. Podczas lekcji na żywo nauczysz się m.in. pozyskiwać klientów, prowadzić kanały w mediach społecznościowych, kreować newslettery czy zarządzać stronami internetowymi.

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwania10 tygodni
Cena4100 zł
10 rat 0%410 zł

Przydatne kompetencje
Dla kogo jest kurs?
Bootcamp Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja to idealna propozycja dla osób, które chcą pracować z domu jako freelancerzy. To praca dla osób, które potrafią zorganizować swoją pracę, budować relacje oraz umiejętnie zarządzać zadaniami.
Elastyczność
Kreatywność i otwartość
Umiejetności organizacyjne

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Bezpłatne materiały
Co warto wiedzieć przed kursem?
Szczegółowy zakres kursu Online Business Manager
Pobierz szczegółowy zakres kursu i sprawdź, czego się nauczysz.
Bezpłatna lekcja Online Business Manager
Zobacz bezpłatną lekcję, poznaj mentorkę i naucz się czegoś nowego już teraz.
Czego będziesz się uczyć
Tematyka kursu
Dowiesz się czy warto założyć własną firmę oraz jak poradzić sobie z dofinansowaniami oraz księgowością.
Dowiesz się wszystkiego o profilu biznesowym oraz innych praktycznych zagadnieniach.
Dzięki praktycznym, kreatywnym ćwiczeniom dowiesz się, jak tworzyć dobre treści, które zachęcają do zakupu.
Nauczysz się obsługiwać strony WWW, umieszczać na nich treści i zadbać o elementy wizualne.
Nauczysz się, na czym dokładnie polega SEO i dobre pozycjonowanie.
Dowiesz się jak za pomocą portali społecznościowych tworzyć skuteczne reklamy oraz dbać o dbać o profile firmowe Twoich klientów.
Dowiesz się gdzie szukać zleceń i jak pozyskiwać klientów (także tych zagranicznych).
Po kursie będziesz wiedzieć jak zdobyć pierwszych klientów oraz kiedy klient decyduje się na zakup i jak robić sprzedawać swoją markę i produkt.
Podczas kursu wykonasz 7 praktycznych zadań, dzięki którym sprawdzisz i utrwalisz nowe umiejętności.
Po zaliczonym projekcie końcowym otrzymasz od nas certyfikat. Kończąc kurs Wirtualna Asystentka&Social Media Ninja zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które umożliwią Ci na podjęcie pierwszych zleceń online.
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie Wirtualna Asystentka&Social Media Ninja dostaniesz 3 miesięczny dostęp do kursu - “Business English” przygotowanego przez Eklektika Language Means Business. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Szkolenia Microsoft Learn

Uzyskasz dostęp do wybranych szkoleń Microsoft Learn dopasowanych do tematyki kursu Wirtualna Asystentka&Social Media Ninja bezpośrednio z naszej platformy e-learningowej.

Umiejętności po kursie
Co będziesz umieć po kursie?
1.
Poznasz tajniki prowadzenia biznesu online
2.
Stworzysz silną markę osobistą i nauczysz się jak pozyskiwać i utrzymać klientów
3.
Nauczysz się, jak stworzyć i prowadzić ciekawe, angażujące profile w social media dla swoich odbiorców
4.
Opanujesz zasad copywritingu i pisania tekstów pod SEO
Harmonogram kursu
Sprawdź, jak i kiedy będziesz się uczyć
Bez problemu dostosujesz nasz kurs do swojego harmonogramu dnia. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane – jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, platforma 24/7 umożliwi Ci zapoznanie się z materiałem o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.
3h
1.5h
3h
Lekcje
Lekcje na żywo odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h
1.5h
Konsultacje
Na konsultacje z mentorem możesz wykorzystać 1,5 godziny tygodniowo. To Twój czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości
Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Anna Król
Coach, właścicielka biznesu, trener biznesowy w The Freelance Coach
Certyfikowana Trenerka Biznesu Online oraz Speaker. Od 2018 roku podróżuje po świecie i pracuje zdalnie.
Zuza Ledworowska
Specjalistka Social Media i Influencer Marketingu
Przeszkoliła ponad 1000 marketerów i twórców internetowych – dzieli się wiedzą z zakresu Influencer Marketingu i Instagrama pomagając budować wiarygodne profile i tworzyć zaangażowane społeczności.
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie?

Koszt kursu

4100 zł

10 rat 0 %

410 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

96,70 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

"Nigdy nie jest za późno na zmiany – trzeba dać sobie tylko szansę!" – historia Jolanty, która po dwóch tygodniach od zakończenia kursu zaczęła nową pracę w IT

Jolanta przez większość kariery zawodowej pracowała w dużej firmie telekomunikacyjnej. W wieku 55 lat stanęła przed koniecznością przebranżowienia. W ramach programu outplacementowego trafiła do Future Collars na kurs Testera Oprogramowania. Jak sama przyznaje, była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć. Dwa tygodnie po zakończeniu bootcampu, pracowała już na nowym stanowisku młodszego specjalisty ds. zarządzania zmianą IT.Przeczytaj wywiad i poznaj historię Jolanty!
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Programy naszych kursów są stale aktualizowane i dostosowywane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz, jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.

Od rozpoczynających kurs Wirtualna Asystentka/Social Media Ninja nie wymagamy określonej znajomości języka angielskiego. Pamiętaj, że wraz z zakupem kursu dzięki naszej współpracy z Eklektika Language Means Business masz możliwość 3 miesięcznego dostępu do kursu - “Business English”.
Wszystkie nasze kursy nastawione są na praktyczne umiejętności i wiedzę dostosowaną do wymagań pracodawców. Podczas bootcampów masz możliwość wykonania zadań i praktycznych projektów. Zbudowane na kursie portfolio pozwoli Ci aplikować na stanowiska juniorskie. Ostateczne wymagania są jednak zależne od pracodawców.
Po skończonym i zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy i umiejętności. Po skończonym kursie wspieramy Cię w poszukiwaniu pracy, a najlepszych kursantów łączymy z naszymi partnerami (czyli firmami, które zatrudniają naszych absolwentów). Ostateczne wymagania są zależne od poszczególnych pracodawców.
Osobom, które szybciej realizują zamierzone cele i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia mentor może przekazać zadania o rozszerzonym poziomie trudności.