Bootcamp

UX Designer Hybrydowy

Zapisz się na nowoczesny, hybrydowy kurs UX Designer online! Dzięki nagranym lekcjom uczysz się, kiedy i gdzie chcesz, a spotkania z mentorem zapewnią Ci perfekcyjne zrozumienie lekcji i prawidłowe wykonywanie zadań. Podczas kursu poznasz UX w praktyce dzięki kontekstowym zadaniom przygotowującym Cię do rozwijania swojego portfolio i pracy jako projektant. Wszystkie materiały zostały oparte na metodach skutecznej nauki. Jeśli zależy Ci na pełnej elastyczności i efektywnej nauce jednocześnie, ten bootcamp to strzał w 10!

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwaniaZależny od kursanta
Cena3999 zł
10 rat 0%399 zł
Wybierz swój termin kursu
Wyczyść

Przydatne kompetencje
Dla kogo jest kurs UX Designer?
UX Designer zajmuje się przeprowadzaniem badań z użytkownikami, analizą ich potrzeb, tworzeniem architektury informacji oraz makiet i prototypów. Sprawdź jakie umiejętności i cechy są najbardziej pożądane w tej pracy:
Kreatywność i zmysł estetyczny
Design thinking i zainteresowanie technologią
Empatia

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Bezpłatne materiały
Co warto wiedzieć przed kursem UX Designer?
Szczegółowy zakres kursu UX Designer
Pobierz szczegółowy zakres kursu i sprawdź, czego się nauczysz.
Bezpłatna lekcja UX Designu
Zobacz bezpłatną lekcję, poznaj autora kursu i naucz się czegoś nowego już teraz.
Poradnik przebranżowienia: UX Designer
Poznaj wszystkie niezbędne informacje dla początkującego UX Designera.
Czego będziesz się uczyć
Tematyka kursu UX Designer
To czas na niezbędne kwestie organizacyjne. Dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać możliwości kursu, by po jego zakończeniu móc rozwijać swoją karierę w UX.
Zrozumiesz, czym jest UX, skąd taki rozwój tej dziedziny i jaką konkretną wartość dla biznesu wnosi projektant użyteczności. Przyjrzymy się procesowi UX, który wyznaczać będzie dalsze kroki pracy na kursie oraz cel, który chcemy osiągnąć - zbudowanie własnego portfolio UX.
Dowiesz się, w jaki sposób rozpocząć pracę nad projektem. Jak i skąd zbierać inspiracje oraz zrozumieć kontekst biznesowy produktu. Rozpoczniemy pracę nad pierwszymi badaniami, które pomogą nam zrozumieć potrzeby, cele i problemy użytkowników.
Dokładnie przeanalizujemy i uporządkujemy wyniki badań. Na ich podstawie wypracujemy rozwiązania niezbędne do podejmowania dalszych świadomych decyzji projektowych, odpowiadających potrzebom użytkownika i uwzględniających wymagania oraz tło biznesowe.
Zobaczysz i zrozumiesz, w jaki sposób tworzyć "szkielet" projektowanego produktu, czyli architekturę informacji. W jaki sposób ją zdefiniować i przetestować, tak aby stanowiła wartościową bazę dla dalszego projektowania. Poznasz także sposób, w jaki rozrysowywać ścieżki użytkownika.
Czas na projektowanie konkretnych rozwiązań z uwzględnieniem tego wszystkiego, co zostało w ramach prac nad projektem odkryte i wypracowane. Dobry projekt UX opiera się na dokładnym zrozumieniu użytkownika, uwzględnieniu potrzeb biznesu i wymagań technologii.
Czy nasze propozycje rozwiązań projektowych są użyteczne? Czy pozwalają użytkownikowi zrealizować jego cele? Sprawdźmy to!
Na koniec kilka słów o tym, jak dopracować swoje CV i przygotować się na rekrutacje. Rzut oka na obecną sytuację na rynku pracy UX. Po zaliczeniu kursu otrzymasz certyfikat.
Sprawdź, co zyskasz
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie UX Designer Hybrydowy dostaniesz 3-miesięczny dostęp do kursu “English for IT” przygotowanego przez Eklektika Language Means Business. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Co zyskasz w ramach kursu?
56 nagranych lekcji

Uczestnicząc w kursie otrzymasz dostęp do praktycznych lekcji nagranych przez doświadczonego mentora i praktyka Mateusza Głaska.

Praktyczne zadania

Podczas kursu wykonasz aż 18 zadań, dzięki którym zdobędziesz praktyczne umiejętności.

Testy sprawdzające

W trakcie kursu wykonasz testy na platformie, które sprawdzą nabytą wiedzę i umiejętności myślenia jak projektant UX.

Spotkania online

Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w 5-6 spotkaniach live z mentorem, podczas których skonsultujesz swoje wątpliwości.

Szablony i instrukcje

Otrzymasz szablony i instrukcje do samodzielnej nauki oraz stworzenia portfolio.

Optimal Workshop Pro

Dostaniesz bezpłatny dostęp do Optimal Workshop Pro.

Umiejętności po kursie
Co będziesz umieć po kursie UX Designer?
1.
Nauczysz się myśleć i rozwiązywać problemy jak projektant
2.
Będziesz rozumieć sens badań UX'owych i będziesz wiedzieć, jak je przeprowadzać
3.
Bez problemu zdefiniujesz problemy i przeprowadzisz analizy UX
4.
Będziesz znać rolę testowania w UX
Harmonogram kursu
Sprawdź, jak i kiedy będziesz się uczyć
Wybierając ten kurs możesz uczyć się, kiedy tylko chcesz. Wszystkie lekcje są nagrane i możesz odtworzyć je w dowolnym momencie. Ty decydujesz w jakim czasie opanujesz materiał i wykonasz zadania. Kurs został skonstruowany tak, żeby nauka była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa, a jej wyniki satysfakcjonujące. Na zaliczenie kursu masz rok od jego rozpoczęcia.
23h
6h
23h
Lekcje
Wszystkie lekcje zostały nagrane przez doświadczonego mentora. Podczas nich zostały omówione kwestie teoretyczne oraz praktyczne wskazówki. Znajdziesz je na naszej nowoczesnej platformie, gdzie znajdują się także praktyczne ćwiczenia. Ty nadajesz tempo swojej pracy i wybierasz kiedy się uczysz!
6h
Konsultacje
W trakcie kursu odbędzię się do 6 spotkań na żywo podczas, których mentor Mateusz Głasek odpowie na pytania i omówi najważniejsze kwestie z danego modułu kursu. Ze spotkań z mentorem możesz korzystać przez trzy miesiące od rozpoczęcia kursu.
Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Małgorzata Kowalska
Research Team Leader w Laboratorium Innowacji, Bank Pekao S.A.
Badaczka doświadczeń użytkownika. Pracowała dla największych firm z branży finansowej, e-commerce, startupów, softwarehousów czy instytucji publicznych. Występowała na konferencjach, prowadziła zajęcia na uczelniach w ramach tematyki UX.
Tomasz Gens
UX Designer w GFT Poland
Projektuje aplikacje dla bankowości inwestycyjnej, ubezpieczeń i przemysłu. Doświadczenie zdobywał zarówno w start-upach jak i międzynarodowych korporacjach.
Mateusz Głasek
Senior UX Designer w Netguru
Certyfikowany projektant Norman Nielsen Group. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branżach e-commerce i consulting współpracując zarówno z małymi firmami, jak i z dużymi korporacjami (m.in. Google). Pasjonat metod skutecznej nauki. www.mateuszglasek.com
Olga Wojnarowska
Product Researcher w OLX
Posiada 5 lat doświadczenia badawczego w firmach produktowych z branży finansowej i e-commerce oraz w sektorze publicznym. Prowadzi bloga o tematyce UX. Jej artykuły wyróżniono w UX Collective, największej publikacji branżowej w serwisie Medium.
Dowiedz się więcej

10 podstawowych zasad projektowania UX

Data: 11.07.2022
Godzina: 17:00
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie UX Designer?

Koszt kursu

3999 zł

10 rat 0 %

399 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

95,98 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

„Na przyszłość ambicje mam duże, ale przede wszystkim stawiam na rozwój” – rozmową z Joanną, absolwentką bootcampu UX Designer

O tym, jak powinien wyglądać dobry UX, o postrzeganiu stron internetowych, różnych obliczach pracy UX-a i o planach na przyszłość, rozmawiam z Joanną Miśtak, absolwentką kursu UX Designer
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Programy naszych kursów są stale aktualizowane i dostosowywane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz, jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.