Bootcamp

Kurs Business Intelligence

Podczas kursu Business Intelligence poznasz podstawy analityki biznesowej i modelowania danych. Nauczysz się wykorzystywać nowoczesne narzędzia analizy i prezentacji danych. Na realnych case studies zobaczysz, jak BI działa w praktyce. Po ukończeniu bootcampu będziesz gotowy/a do pracy na stanowisku Analityk Danych / BI Developer.

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwania11 tygodni
Cena8700 zł
10 rat 0%870 zł
Wybierz swój termin kursu
Wyczyść

Dla kogo jest kurs
Co warto wiedzieć przed kursem
Kurs skierowany jest do osób, które w swojej pracy mają kontakt z danymi. Wiedza Business Intelligence pozwoli rozwinąć umiejętności analizy i prezentowania danych oraz prognozowania na ich podstawie szybko i efektownie.
Analityczne myślenie
Trafne wnioskowanie
Dostrzeganie szerokiego kontekstu

Zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

Program kursu
Zakres kursu
Przeanalizujesz najważniejsze metodyki projektowe i dowiesz się, czym jest Business Intelligence.
Poznasz popularne narzędzie Power BI, a także dowiesz się jak przeprowadzić integrację danych w Power Quer.
Nauczysz się analizować i modelować duże ilości danych z różnych źródeł. Skupisz się na łączenie wielu kwerend za pomocą funkcji takich jak Lookup, Merge, Join, czy Union.
W praktyce wykorzystasz język DAX i wykonasz ćwiczenie: wprowadzenie logiki biznesowej do miar DAX w Power BI.
Podsumujesz wiedzę i dowiesz się, jak stworzyć z niej spójny system, który zautomatyzuje analizę danych i pozwoli na dalszy rozwój firmy. Poznasz możliwości Machine Learning i AI w Business Intelligence.
Podczas kursu wykonasz 6 praktycznych zadań, dzięki którym sprawdzisz i utrwalisz nowe umiejętności. Przejdziesz także przez 5 case studies, które zbudują Twoje profesjonalne portfolio.
Po zaliczonym projekcie końcowym otrzymasz od nas certyfikat. Kończąc kurs zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na pracę z wykorzystaniem Business Intelligence.
Pobierz szczegółowy zakres kursu Business Intelligence i sprawdź czego jeszcze się nauczysz.
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie Business Inteligence dostaniesz 3 miesięczny dostęp do kursu - “English for IT” przygotowanego przez Eklektika Language Means Business. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Szkolenia Microsoft Learn

Uzyskasz dostęp do wybranych szkoleń Microsoft Learn dopasowanych do tematyki kursu Business Intelligence bezpośrednio z naszej platformy e-learningowej.

Umięjętności po kursie
Co będziesz potrafił po kursie
1.
Nauczysz się jak używać narzędzia Power BI oraz jak przetwarzać w nim dane
2.
Stworzysz interaktywne raporty BI oraz poznasz najlepsze praktyki tego procesu
3.
Nauczysz się jak zbierać wymagania biznesowe od klienta
4.
Będziesz potrafić ładować, czyścić i łączyć dane z wielu źródeł wykorzystując Power Query
Chcesz sprawdzić, jak wygląda lekcja zanim podejmiesz decyzję?
Harmonogram kursu
Sprawdź jak i kiedy będziesz się uczyć
Bez problemu dostosujesz nasz kurs do swojego harmonogramu dnia. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane – jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, platforma 24/7 umożliwi Ci zapoznanie się z materiałem o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.
3h
1.5h
3h
Lekcje
Lekcje na żywo odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h.
1.5h
Konsultacje
Na konsultacje z mentorem możesz wykorzystać 1,5 godziny tygodniowo. To Twój czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.
5
Projekty
W trakcie kursu wykonasz aż do 5 praktycznych projektów (case studies), dzięki którym zbudujesz swoje portfolio.
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie?

Koszt kursu

8700 zł

10 rat 0 %

870 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

174,07 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów
Płatność jednorazowa

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

Płatność ratalna

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Pożyczki na kształcenie

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Dofinansowania

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

Historia Mai, która zaryzykowała i znalazła satysfakcję w branży IT

Podczas krótkiej rozmowy Maja opowiedziała o swoim przebranżowieniu i jego powodach, największych wyzwaniach podczas kursu oraz o tym, jak Future Collars pomogło jej w zmianie życia zawodowego. Podzieliła się także radami dla naszych przyszłych i obecnych kursantów oraz swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi świata IT.   Zobacz nagranie:

Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Leszek Stańco
Senior Business Intelligence Analyst w Franklin Templeton Investments
Przemysław Baran
BI Architect / Consultant / Developer
Michał Ćwiok
Architekt Azure i Power BI
Stanislav Didukh
Analityk danych w SaveALife.com
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.

Od rozpoczynających kurs Business Intelligence nie wymagamy określonej znajomości języka angielskiego. Pamiętaj, że wraz z zakupem kursu dzięki naszej współpracy z Eklektika Language Means Business masz możliwość 3 miesięcznego dostępu do kursu - “English for IT”.
Warunkiem zaliczenia bootcampu jest wykonanie wszystkich zadań na platformie (6 zadań) oraz wykonanie 5 projektów case study (jeden po każdym module).
Średnie zarobki młodszego specjalisty wynoszą ok. 4 tysiące netto. Warto jednak pamiętać, że branża IT bardzo szybko się rozwija, za czym idzie stały wzrost wynagrodzeń. Aż 75% osób zatrudnionych w IT spodziewa się w tym roku podwyżki.
Projekty na kursie Business Intelligence to realne case studies, które w praktyczny sposób przygotują Cię do pracy. Wśród nich znajdują się m.in. pokazowy raport dla potencjalnego klienta, stworzenie modelu danych w Power BI, dodanie warstwy biznesowej przy użyciu DAX oraz wizualizacja modelu.
Wszystkie nasze kursy nastawione są na praktyczne umiejętności i wiedzę dostosowaną do wymagań pracodawców. Podczas bootcampów masz możliwość wykonania zadań i praktycznych projektów. Zbudowane na kursie portfolio pozwoli Ci aplikować na stanowiska juniorskie. Ostateczne wymagania są jednak zależne od pracodawców.
Po skończonym i zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy i umiejętności. Po skończonym kursie wspieramy Cię w poszukiwaniu pracy, a najlepszych kursantów łączymy z naszymi partnerami (czyli firmami, które zatrudniają naszych absolwentów). Ostateczne wymagania są zależne od poszczególnych pracodawców.
Osobom, które szybciej realizują zamierzone cele i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia mentor może przekazać zadania o rozszerzonym poziomie trudności.