Bootcamp

Kurs Data Science

Zapisz się na kurs prowadzony online i zostań Data Scientist, ekspertem, który specjalizuje się w zbieraniu, analizie i wizualizacji danych. Podczas 15 tygodni intensywnej nauki pod okiem doświadczonych mentorów zdobędziesz niezbędną wiedzę do podjęcia pierwszej pracy w tym zawodzie.

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwania15 tygodni
Cena10 400 zł
10 rat 0%1040 zł
Wybierz swój termin kursu
Wyczyść

Przydatne kompetencje
Dla kogo jest kurs?
Data Scientist łączy obowiązki programisty i analityka danych. Sprawdź, jakie umiejętności i cechy są najbardziej pożądane:
Analityczne myślenie
Trafne wnioskowanie
Wysokie umiejętności komunikacyjne

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Bezpłatne materiały
Co warto wiedzieć przed kursem?
Szczegółowy zakres kursu Data Science
Pobierz szczegółowy zakres kursu i sprawdź, czego się nauczysz.
Bezpłatna lekcja Data Science
Zobacz bezpłatną lekcję, poznaj jednego z mentorów i naucz się czegoś nowego już teraz.
Poradnik przebranżowienia: Data Science
Poznaj wszystkie niezbędne informacje dla początkującego Data Scientist.
Czego będziesz się uczyć
Tematyka kursu
Dowiesz się o możliwościach Data Science, wartości danych, a także o możliwości ich wykorzystania wraz z narzędziami niezbędnymi do ich użycia. Poznasz procesy wytwórcze oprogramowania.
Poznasz podstawy baz danych SQL oraz narzędzia do wyszukiwania informacji w zbiorach danych oraz podstawową składnię języka SQL.
Nauczysz się także, jak wizualizować i przedstawiać wyniki uzyskane w Pythonie.
Czeka Cię 5 dodatkowych lekcji z matematyki i statystyki. Przypomnisz sobie zarówno niezbędne podstawy, jak i zaawansowane pojęcia, które przydadzą Ci się w pracy Data Scientist.
Poznasz podstawy Machine Learning, które staje się elementarnym zabiegiem we wszystkich innowacyjnych przedsięwzięciach.
Podczas kursu wykonasz do 42 praktycznych zadań, dzięki którym sprawdzisz i utrwalisz nowe umiejętności. Stworzysz także 2 projekty, które zbudują Twoje profesjonalne portfolio.
Po zaliczonym projekcie końcowym otrzymasz od nas certyfikat. Kończąc kurs Data Science możesz pracować w każdej branży, ponieważ skuteczna analiza danych może poprawić każdy biznes.
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie Data Science dostaniesz 3-miesięczny dostęp do kursu English for IT opracowanego przez Eklektika `Language Means Business`. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Praktyczny projekt

Poza praktycznymi zadaniami stworzysz także 2 duże projekty, które zbudują Twoje profesjonalne portfolio.

Umiejętności po kursie
Co będziesz umieć po kursie?
1.
Napiszesz zapytania w SQL
2.
Będziesz wizualizować i przedstawiać wyniki korzystając z Pythona
3.
Wykorzystasz wiedzę z Machine Learning do tworzenia programów zdolnych do uczenia się i tworzenia schematów, bez dodatkowego programowania
4.
Dzięki możliwości uczestniczenia w dodatkowych zajęciach powtórzysz matematykę, w tym statystykę, potrzebną w pracy Data Scientist
Harmonogram kursu
Sprawdź, jak i kiedy będziesz się uczyć
Bez problemu dostosujesz nasz kurs do swojego harmonogramu dnia. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane – jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, platforma 24/7 umożliwi Ci zapoznanie się z materiałem o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Będziesz uczyć się w kameralnych grupach (maksymalnie 16 kursantów), dzięki czemu mentorzy zawsze znajdą czas na Twoje pytania i wątpliwości.
3h
1.5h
3h
Lekcje
Lekcje na żywo odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h.
1.5h
Konsultacje
Na konsultacje z mentorem możesz wykorzystać 1,5 godziny tygodniowo. To Twój czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.
2
Projekty
Podczas kursu wykonasz do 2 projektów, dzięki którym zdobędziesz praktyczne umiejętności.
Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Jakub Miksa
Machine Learning Engineer w Miinto
Obecnie Machine Learning Engineer w Miinto gdzie zajmuje się wdrażaniem AI do firmy e-commerce. Absolwent studiów licencjackich Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne na Szkole Głównej Handlowej z dodatkową specjalizacją z Informatyki na Uniwersytecie w Wellington.
Piotr Glinka
Data Engineer w BlueSoft
Zawodowo programuje systemy transformacji danych w Python, Spark, Nifi. Rozpoczął przygodę z IT w VI 2020 - ma świeże spojrzenie na proces wejścia do branży.
Dorota Gawrońska-Popa
Data Scientist w MegaMatma.pl
Matematyk z wykształcenia i doświadczony przedsiębiorca w praktyce. Pasjonatka nowoczesnych technologii, Data Science i Machine Learning.
Mateusz Zimoch
CEO/Founder w Trasee
Inżynier z silnym doświadczeniem w dziedzinie informatyki, data science, robotyki i sztucznej inteligencji. Zwycięzca konkursu US Navy na prototyp autonomicznego podwodnego drona.
Arkadiusz Modzelewski
Machine Learning Specialist w Publicis Groupe Poland
Aktualnie Machine Learning Specialist w Publicis Groupe Poland zajmujący się wdrażaniem zaawansowanych metod uczenia maszynowego w dziale Data Science. Wdraża nowe rozwiązania i usprawnia istniejące produkty mediowe i marketingowe o dodatkowe funkcjonalności kryjące za sobą Machine Learning.
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie?

Koszt kursu

10 400 zł

10 rat 0 %

1040 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

249,61 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

Julia, Junior Java Developer, szczęśliwa absolwentka Future Collars

"Kupcie sobie parę paczek naprawdę dobrej kawy, zróbcie porządek w swoim kalendarzu i do nauki!" - poleca Julia, Junior Java Developer, absolwentka Future Collars Polska.
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Programy naszych kursów są stale aktualizowane i dostosowywane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz, jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.

Optymalny poziom języka angielskiego dla osób rozpoczynających kurs to B1/B2. Pamiętaj, że wraz z zakupem kursu, dzięki naszej współpracy z Eklektika `Language Means Business` masz możliwość 3-miesięcznego dostępu do kursu English for IT.
Warunkiem zaliczenia bootcampu jest wykonanie projektu po części SQL oraz projekt całościowy na koniec kursu.
Średnie zarobki młodszego specjalisty wynoszą od ok. 5 do 8 tysięcy brutto. Warto jednak pamiętać, że branża IT bardzo szybko się rozwija, za czym idzie stały wzrost wynagrodzeń. Aż 75{ecdea7e7026b98cbb16313da2fb33ea493e0c355bcd41e121dd984fbbe5c887f} osób zatrudnionych w IT spodziewa się w tym roku podwyżki.
Na kursie Data Science to stworzysz projekt w SQL oraz zbudujesz model klasyfikacyjny, na podstawie danych symulujących realny case study.
Wszystkie nasze kursy nastawione są na praktyczne umiejętności i wiedzę dostosowaną do wymagań pracodawców. Podczas bootcampów masz możliwość wykonania zadań i praktycznych projektów. Zbudowane na kursie portfolio pozwoli Ci aplikować na stanowiska juniorskie. Ostateczne wymagania są jednak zależne od pracodawców.
Po skończonym i zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy i umiejętności. Po skończonym kursie wspieramy Cię w poszukiwaniu pracy, a najlepszych kursantów łączymy z naszymi partnerami (czyli firmami, które zatrudniają naszych absolwentów). Ostateczne wymagania są zależne od poszczególnych pracodawców.
Osobom, które szybciej realizują zamierzone cele i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia mentor może przekazać zadania o rozszerzonym poziomie trudności.