Bootcamp

Kurs Frontend Developer

Zapisz się na 18-tygodniowy intensywny kurs prowadzony online i dowiedz się, jak używać trzech podstawowych języków: HTML,CSS i JavaScript oraz poznaj bibliotekę React.js. Po kursie stworzysz pierwszą interaktywną aplikację, ostylujesz stronę czy stworzysz jej strukturę.

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwania18 tygodni
Cena8900 zł
10 rat 0%890 zł
Wybierz swój termin kursu
Wyczyść

Przydatne kompetencje
Dla kogo jest kurs?
Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć wizualną część serwisów i aplikacji, ale nie masz doświadczenia ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź jakie cechy i umiejętności powinien posiadać Frontend Developer:
Umiejętności logiczno - analityczne
Chęć do nauki i ciągłego rozwoju
Cierpliwość i samodyscyplina

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Bezpłatne materiały
Co warto wiedzieć przed kursem?
Zakres kursu Frontend Developer
Pobierz szczegółowy zakres kursu i sprawdź, czego się nauczysz.
Bezpłatna lekcja Frontendu
Zobacz bezpłatną lekcję, poznaj jednego z mentorów i naucz się czegoś nowego już teraz.
Poradnik przebranżowienia: Frontend Developer
Poznaj wszystkie niezbędne informacje dla początkującego Frontend Developera.
Czego będziesz się uczyć
Tematyka kursu
Poznasz HTML5 oraz CSS3, które są punktem wyjścia przy tworzeniu stron WWW. Zbudujesz tagi, stworzysz menu, formularze, poznasz edycję ramek. Nauczysz się pisania bloków z kodem.
Poznasz techniki tworzenia stron, które dynamicznie zmieniają swój wygląd, w zależności od szerokości ekranu, na którym się wyświetlają (np. smartfon, tablet, laptop, desktop).
Poznasz najpotrzebniejsze narzędzia oraz dowiesz się jak poprawić swoje błędy oraz pracować nad wydajnością stron WWW.
Nauczysz się, jak dodawać interaktywność do stron internetowych oraz jak budować aplikacje sieciowe używając języka JavaScript (ES6+) oraz UI framework'u React. Wdrożysz środowisko developerskie, poznasz wiele konceptów programowania (np. zmienne, pętle, warunki, funkcje) i efektywne sposoby ich wykorzystania. Zapoznasz się ze standardowym narzędziem przeznaczonym do budowania interfejsów użytkownika, jakim jest React, gdzie poznasz dobre praktyki pracy z komponentami. Nauczysz się pisać kod, który jest nie tylko zwięzły, deklaratywny i ładny, ale też łatwy w refaktoringu i testach jednostkowych.
Zmierzysz się także z kilkoma projektami takimi jak budowa landing page (strony startowej), domowego budżetu, czy przelicznika walut współpracującego z otwartym API Narodowego Banku Polskiego.
Podczas kursu wykonasz 43 praktyczne zadania, dzięki którym sprawdzisz i utrwalisz nowe umiejętności. Stworzysz także od 6 do 7 projektów, które zbudują Twoje profesjonalne portfolio.
W trakcie kursu będziesz mentorowany/a w zakresie szukania pracy i przygotowywania się do rozmów kwalifikacyjnych. Po zaliczonym projekcie końcowym otrzymasz od nas certyfikat. Kończąc kurs zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na pracę na stanowisku Junior Frontend Developer.
Dostępne
Warianty kursu
Pełny kurs
Pakiet część 1+2
18 tygodni
01 sierpnia - 04 grudnia
05 września - 08 stycznia
17 października - 19 lutego
21 listopad - 26 marca
8900 zł brutto
HTML & CSS
Część 1
5 tygodni
01 sierpnia - 04 września
05 września - 09 października
17 października - 20 listopada
21 listopad - 25 grudnia
3200 zł brutto
Java Script & React
Część 2
13 tygodni
01 sierpnia - 30 października
05 września - 04 grudnia
09 października - 08 stycznia
21 listopada - 19 lutego
26 grudnia - 26 marca
6200 zł brutto
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie Frontend Developer dostaniesz 3 miesięczny dostęp do kursu - “English for IT” przygotowanego przez Eklektika Language Means Business. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Szkolenia Microsoft Learn

Uzyskasz dostęp do wybranych szkoleń Microsoft Learn dopasowanych do tematyki kursu Frontend Developer bezpośrednio z naszej platformy e-learningowej.

Praktyczny projekt

Podczas kursu wykonasz do 7 projektów, które stworzą Twoje profesjonalne portfolio.

Umiejętności po kursie
Co będziesz umieć po kursie?
1.
Dzięki znajomości JavaScript napiszesz swoje pierwsze interaktywne aplikacje
2.
Wykorzystasz Visual Studio Code - popularny edytor kodu
3.
Dzięki CSS samodzielnie ostylujesz stworzoną stronę
4.
Stworzysz strukturę strony w HTML
Harmonogram kursu
Sprawdź, jak i kiedy będziesz się uczyć
Bez problemu dostosujesz nasz kurs do swojego harmonogramu dnia. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane – jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, platforma 24/7 umożliwi Ci zapoznanie się z materiałem o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Będziesz uczyć się w kameralnych grupach (maksymalnie 16 kursantów), dzięki czemu mentorzy zawsze znajdą czas na Twoje pytania i wątpliwości.
3h
1.5h
3h
Lekcje
Lekcje na żywo odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h.
1.5h
Konsultacje
Na konsultacje z mentorem możesz wykorzystać 1,5 godziny tygodniowo. To Twój czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.
7
Projekty
Dzięki udziałowi w kursie stworzysz nawet do 7 projektów, w których wykorzystasz nowo nabyte umiejętności i wiedzę.
Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Bartosz Konatowski
Bartosz Konatowski
Frontend Developer w mieszkanie.pl
Krzysztof Mendrek
Frontend Developer w Clearcode
Frontend Developer, który karierę zawodową rozpoczął jako konsultant ds. Obsługi Klienta, poprzez zarządzanie zespołem sprzedażowym, aż w końcu odkrył radość w tworzeniu aplikacji. Głównie związany z Reactem, fan TypeScriptu. Współorganizator meetup’u IT Depends, twórca treści na LinkedIn.
Mateusz Rajek
Frontend Developer w Expansio Software House
Absolwent bootcampu Frontend Developer w Future Collars.
Mikołaj Kubera
Freelance mentor
Freelancuje jako mentor kodowania w różnych językach (Elm, JS, PHP, Python, Elixir). Prowadzi warsztaty z funkcyjnego programowania na Stacja.IT.
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie?

Koszt kursu

8900 zł

10 rat 0 %

890 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

206,56 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

"Jestem ciekawa, co wyniknie z tej fuzji pracy naukowej i Data Science" – rozmowa z Justyną, absolwentką kursu Data Science

Justyna spełnia się zawodowo na dwóch polach. Pracuje jako starszy specjalista naukowo-badawczy na Politechnice Warszawskiej i Data Scientist w start-upie medycznym. Do tego jest mamą dwójki małych dzieci. Jak udaje jej się połączyć wszystkie role? Jest to możliwe dzięki elastyczności, którą daje jej praca w IT oraz partnerskiemu rozłożeniu obowiązków domowych i opieki nad dziećmi z jej mężem.Co było dla niej najtrudniejsze na drodze do zdobycia pracy jako Data Scientist? Dlaczego nauka na kursie była dla niej przyjemnością? Jakie ma rady dla osób będących przed przebranżowieniem?Przeczytaj rozmowę z Justyną i poznaj odpowiedzi!
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Programy naszych kursów są stale aktualizowane i dostosowywane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz, jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.

Optymalny poziom języka angielskiego dla osób rozpoczynających kurs to B1/B2. Pamiętaj, że wraz z zakupem kursu dzięki naszej współpracy z Eklektika Language Means Business masz możliwość 3 miesięcznego dostępu do kursu - “English for IT”.
Warunkiem zaliczenia bootcampu jest wykonanie wszystkich zadań podstawowych na platformie (20 zadań) oraz 2 projektów, a także otrzymanie minimum 80{ecdea7e7026b98cbb16313da2fb33ea493e0c355bcd41e121dd984fbbe5c887f} z testu.
Średnie zarobki młodszego specjalisty wynoszą od ok. 4 do 7 tysięcy brutto. Warto jednak pamiętać, że branża IT bardzo szybko się rozwija, za czym idzie stały wzrost wynagrodzeń. Aż 75{ecdea7e7026b98cbb16313da2fb33ea493e0c355bcd41e121dd984fbbe5c887f} osób zatrudnionych w IT spodziewa się w tym roku podwyżki.
Wszystkie nasze kursy nastawione są na praktyczne umiejętności i wiedzę dostosowaną do wymagań pracodawców. Podczas bootcampów masz możliwość wykonania zadań i praktycznych projektów. Zbudowane na kursie portfolio pozwoli Ci aplikować na stanowiska juniorskie. Ostateczne wymagania są jednak zależne od pracodawców.
Po skończonym i zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy i umiejętności. Po skończonym kursie wspieramy Cię w poszukiwaniu pracy, a najlepszych kursantów łączymy z naszymi partnerami (czyli firmami, które zatrudniają naszych absolwentów). Ostateczne wymagania są zależne od poszczególnych pracodawców.
Osobom, które szybciej realizują zamierzone cele i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia mentor może przekazać zadania o rozszerzonym poziomie trudności.