Bootcamp

Kurs Java Developer

Podczas lekcji na żywo z doświadczonym mentorem - praktykiem zyskasz solidne podstawy i zrealizujesz swoje pierwsze projekty w Javie. Praktyczne zadania i projekty przygotują Cię do pracy na stanowisku Java Developera. Kurs prowadzony jest 100% online - możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Jakość kursów potwierdzona certyfikatem

Czas trwania25 tygodni
Cena12 500 zł
10 rat 0%1250 zł
Wybierz swój termin kursu
Wyczyść

Dla kogo jest kurs
Co warto wiedzieć przed kursem
Chcesz zacząć programować, ale nie masz doświadczenia? Ten kurs kierujemy także do osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki w IT. Sprawdź jakie cechy i umiejętności powinien posiadać Java Developer:
Umiejętności logiczno - analityczne
Chęć do nauki i ciągłego rozwoju
Cierpliwość i skrupulatność

Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Czego będziesz się uczyć
Tematyka kursu
Krótki opis dla kogo przeznaczony jest kurs. Zwócenie uwagi na niezbędne umiejętności oraz cechy, które mogą okazać się przydatne podczas brania udziału w kursie.
Poznasz najważniejsze zagadnienia, a mentorzy zwrócą uwagę na kluczowe elementy w nauce programowania Java.
Nauczysz się pisać czysty i łatwy w utrzymaniu kod. Dowiesz się także o technikach oraz narzędziach wspierających tworzenie kodu.
Nauczysz się pisać testy jednostkowe do każdego ze swoich zadań. Dowiesz się także, czym są Unit, Integration oraz End-to-End testy.
Dowiesz się, jak bezpiecznie i efektywnie przechowywać dane, czym róźni się SQL od noSQL oraz jaką bazę wybrać w konkretnym przypadku.
Poznasz dwa najważniejsze i najbardziej znane frameworki, które w błyskawiczny sposób pozwolą Ci tworzyć zaawansowane aplikacje w Javie.
Agile, Scrum, Continuous Integration czy Delivery to podstawa w pracy Java Developera. Poznasz te najważniejsze oraz wejdziesz w świat pracy programistów. Stworzysz także swój pierwszy projekt.
Podczas kursu wykonasz 35 praktycznych zadań, dzięki którym sprawdzisz i utrwalisz nowe umiejętności. Stworzysz także projekt, który zbuduje Twoje profesjonalne portfolio.
Po zaliczonym projekcie końcowym otrzymasz od nas certyfikat. Kończąc kurs Javy zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na pracę na stanowisku Junior Java Developer.
Dostępne
Warianty kursu
Introduction + first project
Pakiet część 1+2
25 tygodni
11 lipca - 8 stycznia
12500 zł brutto
Introduction
Część 1
11 tygodni
11 lipca - 2 października
5700 zł brutto
First project
Część 2
14 tygodni
25 lipca - 30 października
3 października - 8 stycznia
7100 zł brutto
Pobierz szczegółowy zakres kursu Java Developer i sprawdź czego jeszcze się nauczysz.
Dodatkowe korzyści
Lekcje angielskiego powered by Eklektika

Uczestnicząc w bootcampie Java Developer dostaniesz 3 miesięczny dostęp do kursu - “English for IT” przygotowanego przez Eklektika Language Means Business. Dzięki lekcjom dopasowanym do kursu przygotujesz się na jak najlepszy i najszybszy start w branży IT.

Wsparcie w rekrutacji

Po skończonym kursie otrzymasz pomoc w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do rekrutacji. Przekażemy także Twoją aplikację do naszych partnerów, którzy akurat poszukują pracowników.

Umiejętności po kursie
Co będziesz potrafił po kursie
1.
Będziesz skutecznie pracować nad projektami programistycznymi dzięki Agile, Scrum, Continuous Integration czy Delivery
2.
Dzięki znajomości najważniejszych i najbardziej znanych frameworków będziesz tworzyć zaawansowane aplikacje w Javie
3.
Będziesz używać systemu kontroli wersji GIT
4.
Będziesz pisać programy zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi, tworzyć czysty i łatwy w utrzymaniu kod
Chcesz sprawdzić, jak wygląda lekcja zanim podejmiesz decyzję?
Harmonogram kursu
Sprawdź, jak i kiedy będziesz się uczyć
Bez problemu dostosujesz nasz kurs do swojego harmonogramu dnia. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane – jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, platforma 24/7 umożliwi Ci zapoznanie się z materiałem o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.
3h
1.5h
3h
Lekcje
Lekcje na żywo odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h.
1.5h
Konsultacje
Na konsultacje z mentorem możesz wykorzystać 1,5 godziny tygodniowo. To Twój czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.
1
Projekty
Podczas kursu Java Developer stworzysz 1 złożony projekt, który z dumą umieścisz w swoim portfolio.
Koszt kursu
Ile kosztuje udział w kursie?

Koszt kursu

12 500 zł

10 rat 0 %

1250 zł

miesięcznie

Do 50 rat od

290,12 zł

miesięcznie

Sprawdź dostępne opcje finansowania naszych kursów

W prosty i szybki sposób zagwarantuj sobie miejsce na kursie.

W wygodny sposób rozłóż płatność do 10 rat 0%, bez żadnych dodatkowych opłat lub do 50 rat

Weź pożyczkę na kształcenie, która zapewnia Ci nieoprocentowaną pomoc finansową i zacznij naukę.

Złóż wniosek, otrzymaj nawet do 100% dofinansowania i ciesz się nauką na kursie.

Co ludzie mówią o kursie?
Opinie absolwentów

Zobacz historie naszych kursantów

"Kilka razy w swojej karierze zaczynałem coś od zera" – historia Mariusza, który w wieku 50 lat z sukcesem rozpoczął przygodę z IT

Mariusz ma bogate doświadczenie zawodowe – ponad dwadzieścia lat pracował w branży finansowej, prowadził fundację działającą na rzecz sportowców z niepełnosprawnością, a przez ostatnie trzy latał firmę turystyczną, którą musiał zamknąć ze względu na pandemię. Zaczął wtedy myśleć o pracy w branży, która dałaby mu stabilne zatrudnienie do końca aktywności zawodowej. Idąc śladami żony, postanowił spróbować swoich sił w IT. Zgłosił się do funduszu Różnorodność w IT. Wybrał kurs Python Developer. Dzisiaj po 4 miesiącach nauki i mentoringu, Mariusz pracuje przy tworzeniu gier i codziennie uczy się czegoś nowego. Jego historia udowadnia, że dzięki determinacji i chęci do nieustannego rozwoju, zmiana branży i wejście do IT są możliwe w każdym wieku!
Mentorzy
Poznaj ekspertów, którzy będą Cię uczyć

Mentorzy Future Collars to praktycy branży z pasją do nauczania. Możesz mieć pewność, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zdobędziesz umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w IT.

Paweł Nowosielski
Software Engineer w Iterative Engineering
Programista Java, w przeszłości tworzył oprogramowanie dla sektora publicznego, branży ubezpieczeń, czy ochrony środowiska. Obecnie rozwija aplikacje wspierające branżę przemysłu naftowego.
Mateusz Pater
Senior Software Engineer w UBS
Pracował przy projektach dla firm takich jak: Santander Bank Polska, Santander Consumer Bank, Credit Agricole, Deviniti. Regularny uczestnik konferencji IT i lokalnych "Java User Groups".
Gosia Mrówka
Software Engineer w InterEurope AG
Programistka Javy z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem komercyjnym. Absolwentka Politechniki Łódzkiej.
Michał Mrówka
Technical Leader w Silent Eight
Programista Javy od ponad 10 lat. Pracował dla TomTom, Rule Financial, GFT, Silent Eight.
Mateusz Marczak
Java Developer w Empik.com
Programista Javy z kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym.
Andrzej Urban
Technical Leader w DataArt
Od 15 lat komercyjnie programuje w Javie. Firmy, dla których pracował tworzą oprogramowanie dla największych banków, operatorów komórkowych i instytucji państwowych.
Kolejne kroki
Jak uczymy w Future Collars?

Pomożemy Ci zarówno zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, ale i wejść do branży IT. Wesprzemy Cię na każdym etapie, od wyboru kursu, poprzez wsparcie w pozyskiwaniu finansowania, aż po znalezienie pierwszej pracy.

1.
Wybierz kurs

Doradzimy Ci w wyborze bootcampu który będzie dopasowany do Twoich predyspozycji i zainteresowań.

2.
Formy finansowania

Chcemy, żeby nauka była dostępna dla wszystkich. Dlatego w razie potrzeby możesz rozłożyć kurs na raty lub skorzystać z różnych opcji dofinansowania.

3.
Zacznij naukę

Wybierając naukę z nami możesz liczyć na: bezpośredni kontakt z mentorem, lekcje na żywo, praktyczną wiedzę i profesjonalne projekty do portfolio.

4.
Zdobądź pracę

Pomożemy Ci znaleźć pracę i przygotować się do procesu rekrutacji. Wyślemy Twoją aplikację do naszych partnerów.

Zobacz, jak pomagamy absolwentom w rekrutacji

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Uważamy, że to kurs powinien dostosować się do Twojego harmonogramu dnia – nigdy odwrotnie. Wszystkie lekcje na żywo są nagrywane.

Aby zapisać się na szkolenie, musisz:

  • wybrać na stronie kursu termin rozpoczęcia nauki, który Ci odpowiada;
  • wybrać sposób płatności (płatność jednorazowa lub raty komercyjne);
  • zapoznać się z regulaminem Future Collars, podać swoje dane oraz zdecydować, czy chcesz po zamówieniu otrzymać fakturę;
  • dokonać płatności on-line lub złożyć wniosek o raty komercyjne.
W przypadku chęci skorzystania z jednego z rodzajów dofinansowań: Pożyczki na kształcenie, Urząd Pracy, KFS lub PARP proces zapisu wygląda inaczej. Wtedy pierwszym krokiem jest kontakt z naszym Specjalistą ds. Dofinansowań: [email protected]

Tak, jak najbardziej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia przed rozpoczęciem nauki. Wielu z naszych kursantów to osoby początkujące i to właśnie dla nich tworzone są nasze kursy. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie będziesz szybciej przyswajał/a wiedzę.

Nie, nie musisz specjalnie przygotowywać się przed rozpoczęciem kursu. Nasze szkolenia są dla osób początkujących. Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaspokoić swoją ciekawość już przed startem kursu, możesz zapoznać się z nagraniami webinarów oraz z artykułami na naszym blogu.

Niektóre kursy rozpoczynają się preworkiem, czyli samodzielną pracą polegającą na samodzielnym opanowaniu materiału. Otrzymasz od stosowne pomoce dydaktyczne.

Optymalny poziom języka angielskiego dla osób rozpoczynających kurs to B1/B2. Pamiętaj, że wraz z zakupem kursu dzięki naszej współpracy z Eklektika Language Means Business masz możliwość 3 miesięcznego dostępu do kursu - “English for IT”.
Średnie zarobki młodszego specjalisty wynoszą ok. 6 tysiące brutto. Warto jednak pamiętać, że branża IT bardzo szybko się rozwija, za czym idzie stały wzrost wynagrodzeń. Aż 75% osób zatrudnionych w IT spodziewa się w tym roku podwyżki.
Wszystkie nasze kursy nastawione są na praktyczne umiejętności i wiedzę dostosowaną do wymagań pracodawców. Podczas bootcampów masz możliwość wykonania zadań i praktycznych projektów. Zbudowane na kursie portfolio pozwoli Ci aplikować na stanowiska juniorskie. Ostateczne wymagania są jednak zależne od pracodawców.
Po skończonym i zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy i umiejętności. Po skończonym kursie wspieramy Cię w poszukiwaniu pracy, a najlepszych kursantów łączymy z naszymi partnerami (czyli firmami, które zatrudniają naszych absolwentów). Ostateczne wymagania są zależne od poszczególnych pracodawców.
Osobom, które szybciej realizują zamierzone cele i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia mentor może przekazać zadania o rozszerzonym poziomie trudności.